V klipu Thoma Artwaye vystupuje nejen Lenny, ale také přední influenceři

O nenaplněných snech a přáních ve vztazích pojednává nový videoklip Thoma Artwaye k písničce Chasing The Wires. Duet s Lenny pochází z Thomova aktuálního alba All I Know a ve videu není nouze o současné osobnosti českých sociálních sítí – rolí se zde zhostili influenceři Kovy, Nicol a Lucie z A Cup of Style, Bé Hà, Smusa a Gran Jacob. Ústřední dvojici ztvárnili Janek Kovařík a Hana Gavlíková

Píseň Chasing The Wires je o snaze pochopit druhého, o nalezení určitého souladu mezi lidmi. Když ovšem lidé o svých pocitech nemluví, vzniká "žár”, který člověka vnitřně pálí, užírá a lidé tak stále naráží na stejné problémy a beznaděj," vysvětluje Thom Artway



Za videoklipem stojí režijní duo Czech Vibes ve složení Magdaléna Fukanová a Markéta Polášková. Režisérky a autorky scénáře klipu přišly s nápadem zasadit příběh nesnadného vztahu vytíženého muzikanta (Janek Kovářík) a jeho osaměle se cítící dívky (Hana Gavlíková) do noční Prahy. Scény se odehrávají na koncertě v klubu a později v přilehlém baru, ve kterém se muzikant potkává s kamarády, v intimním prostředí prázdného bytu, kde na svého přítele marně čeká jeho dívka, a také na střeše nad zářící Prahou.

Zvláštní prostor má v klipu červené světlo, vyjadřující sílu emocí mezi ústředním párem. Do menších rolí se zapojili známí čeští influenceři – barmana si zkusil Karel Kovář alias Kovy, kamarády si zahráli Nicol a Lucie z A Cup Of Style a youtuber Smusa, zajímavou dívku z baru, pokukující po hlavním hrdinovi, ztvárnila lifestylová instagramerka Bé Hà. Natáčelo se na různých lokacích v Praze – štáb zavítal na střechu Lucerny, do baru Food Lab Piano Lounge, a dokonce i přímo do bytu Thoma Artwaye.
Foto: Czech Wibes, Dan Salač
GALERIE



ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
Holandská indie-rocková kometa The Vices se vrací do Prahy
11.03.

Holandská indie-rocková kometa The Vices se vrací do Prahy

V našem hlavním městě nejde o žádné nováčky, svůj talent a kytarový šarm předvedli už v minulosti v Rock...


„Z vlády cukru a biče je tu už jen Bitch,“ zpívá Insania.
11.03.

„Z vlády cukru a biče je tu už jen Bitch,“ zpívá Insania.

„Starej svět končí, novej tě nechce, co bylo, je pryč. Na cukr zapomeň, už došel, je tu jen sugar-free Bitch…,"...


Letní kapela zahraje na benefičních koncertech pro Jeseníky
11.03.

Letní kapela zahraje na benefičních koncertech pro Jeseníky

V tvorbě Letní kapely nebo jejího frontmana Jaromíra Švejdíka aka Jaromíra 99 (mj. Priessnitz, Umakart, Kafka Band)...


Bilk přivezou do Prahy Essex, Drugs and Rock and Roll
10.03.

Bilk přivezou do Prahy Essex, Drugs and Rock and Roll

Anglické indie rockové trio Bilk vydalo letos v lednu své druhé album s názvem Essex,...


Stodola Michala Tučného připomene zpěvákovy největší hity i méně známé písně
10.03.

Stodola Michala Tučného připomene zpěvákovy největší hity i méně známé písně

Právě dnes, 10. března, uplynulo 30 let od smrti zpěváka Michala Tučného. Interpret, který svým záběrem jednoznačně...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Noc Na Zemi
09.02.

Noc Na Zemi

» Bad Karma Boy

V jednom z rozhovorov kedysi kapela Bad Karma Boy povedala, že v ich textoch sa často...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru