OneRepublic vezou své nejnovější album do pražské O2 Areny

OneRepublic se 5. října příštího roku vrací do pražské O2 Areny! Kapela, která se může pyšnit mnoha známými hity se vrací do největší české haly, kterou před dvěma lety vyprodala. Americká pop rocková skupina OneRepublic oznámila Escape to Europe 2025 Tour, na které nebude chybět ani zastávka v pražské O2 Aréně, kterou před dvěma lety vyprodali. Večer bude zahajovat speciální host, Britka Ella Henderson, jejíž debutový singl „Ghost", se ve Velké Británii umístil na prvním místě. Napsal ho frontman skupiny OneRepublic, Ryan Tedder, který má na svém songwriter kontě i další mega hity v podobě „Rumour Has It" od Adele, „Burn" od Ellie Goulding nebo „Halo" od Beyoncé, který často zaznívá i při live shows OneRepublic právě s hlasem Teddera.

Letos v létě vydali OneRepublic své šesté studiové album Artificial Paradise, které obsahovalo obrovské hity „RUNAWAY" nebo „I Ain't Worried", který původně vyšel s megafilmem Top Gun: Maverick a má více než 3 miliardy přehrání a neustále se objevuje v repertoárech pop rádií. Album obsahuje také jejich nejnovější spolupráci s francouzským DJem Davidem Guettou, „I Don't Wanna Wait", která od svého vydání nasbírala téměř miliardu streamů.

Kapela vydala svou debutovou desku Dreaming Out Loud v roce 2007. Deska obsahovala singl „Apologize", který v první řadě vydal hudebník Timbaland na své desce Shock Value. Druhé album přineslo hity „All the Right Moves", „Secrets" nebo „Good Life". V roce 2013 následovalo platinové album Native, které mají mnozí z nás asi nejvíce spojené s kapelou právě díky mega hitu „Counting Stars" s 41 miliony prodaných kusů. O tři roky později vydali své čtvrté album Oh My My, se kterým kapela trošku pozměnila svůj sound od kterého se odvíjí jejich dnešní tvorba. Album Human obsahující skladby „Someday", „Run", „Somebody To Love" nebo „Rescue Me" vydali v roce 2021.

Začátkem minulého roku vydala kapela skladby „Runaway" a „Mirage (for Assassin's Creed Mirage)" nebo poslední singl „Sink Or Swim", které se stali součástí posledního alba Artificial Inteligence společně s hitem „Fire", který se stal oficiální písní fotbalového turnaje UEFA Euro 2024. Skladbu dokonce předvedli v Berlíně na závěrečném ceremoniálu turnaje.


GALERIE

Související obsah:

» OneRepublic první hvězdou Colours of Ostrava   (Karel Souček, 13. 10. 2022)
» OneRepublic vydali píseň k filmu Top Gun: Maverick   (Monika Jetelová, 13. 05. 2022)
» OneRepublic v O2 areně představili desku Human, nezapomněli ani na osvědčené hity   (Monika Jetelová, 11. 05. 2022)
» OneRepublic už za týden v O2 areně   (Monika Jetelová, 29. 04. 2022)


ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
TátoFest 2025 se vrací na Domažlicko, tentokrát bude dvoudenní
12.04.

TátoFest 2025 se vrací na Domažlicko, tentokrát bude dvoudenní

TátoFest je název alternativního festivalu, jehož druhý ročník  proběhne o víkendu 9. a 10. května opět v malebné...


Velký jamajský pátek ovládne a roztančí Malostranskou besedu
11.04.

Velký jamajský pátek ovládne a roztančí Malostranskou besedu

Jamajská senzace Junior Dell, vycházející hvězda britského labelu Original Gravity, se po loňském...


Plný dům a kvalitní muzika – koncert v KD Katovice se vydařil
10.04.

Plný dům a kvalitní muzika – koncert v KD Katovice se vydařil

Sobotní večer v Katovicích na Strakonicku nabídl hostům jednu ze zastávek jarní Tour 2025 oblíbených kapel Doga...


Festival Praha žije hudbou rozezní a roztančí hlavní město již podesáté
10.04.

Festival Praha žije hudbou rozezní a roztančí hlavní město již podesáté

Praha žije hudbou, největší buskingový festival v ČR, opět začátkem června rozezní a roztančí hlavní město....


Hektické oslavy končí, po kratší pauze je Vypsaná fixa zpět
09.04.

Hektické oslavy končí, po kratší pauze je Vypsaná fixa zpět

Loňský rok byl pro Vypsanou fixu ve znamení oslav 30. narozenin. V jejich rámci vyprodala dva narozeninové koncerty...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Noc Na Zemi
09.02.

Noc Na Zemi

» Bad Karma Boy

V jednom z rozhovorov kedysi kapela Bad Karma Boy povedala, že v ich textoch sa často...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru