Xindl X a UDG se na společném turné dohodli u piva

V Čechách se tradičně řada věcí domlouvá u piva. Nejinak tomu bylo v případě společného turné písničkáře Xindla X (Ondřeje Ládka) a kapely UDG. Spolu odehrají sedm koncertů v šesti městech, první se koná 25. února v litoměřickém Domě kultury, poslední 10. dubna v Čelákovicích.

„Myšlenka na společné hraní vznikla v backstagi hudebního festivalu Rock For People u piva. Každý – tedy Xindl X i my - bude mít připraven plnohodnotný koncertní set, v němž zazní největší hity, ale i novější skladby. Na závěr bude společná show, kterou právě ladíme k dokonalosti," vysvětluje bubeník UDG Jugi.

Téměř tříhodinové koncertní sety

Moc se těší i Xindl X. „Jsem zvědavý, jaké moje písničky si UDG vybere a jak se toho zhostí (smích). Myslím, že i návštěvníci budou spokojeni. Čeká na ně téměř tříhodinový koncertní set. Za sebe rozhodně mohu říct, že spolu s mojí kapelou zahrajeme skladby z poslední loňské desky Čecháček Made (Barbína, V blbým věku, Čecháček a totáček a další), ale i starší hity jako třeba Anděl, Chemie, Láska v housce …" dodává Xindl X.

Speciálním hostem celého turné bude novojičínská formace Light & Love. Vstupenky lze již nyní koupit ve standardních klubových předprodejích.

Foto: Dalibor Konopáč

SPOLEČNÉ TURNÉ 2015

25. 2. Litoměřice, KD, začátek 19:30
27. 2. Jindřichův Hradec, KC Jitka, začátek 20:00
28. 2. Plzeň, Buena Vista, začátek 20:00
9. 3. Praha, LMB, začátek 20:00
10. 3. Praha, LMB, začátek 20:00
28. 3. Pardubice, ABC, začátek 20:00
10. 4. Čelákovice, KD, začátek 20:00

GALERIE

Související obsah:

» Jarní turné Xindla X předznamenává novou desku   (Karel Souček, 20. 03. 2014)
» Podle Xindla X je důležité nezapomínat na dobu nesvobody   (Karel Souček, 15. 10. 2014)
» Klipografie Xindla X   (David Malý, 10. 10. 2012)
» Písničkář Xindl X nám pěkně rozkvetl   (Karel Souček, 14. 05. 2014)
» Na písničkářských koncertech mám rád intimitu s publikem, tvrdí Xindl X   (Karel Souček, 20. 03. 2013)
» „Pracovitá, invenční a taky skromná. Taková je kapela UDG,“ říká se smíchem bubeník Jugi.   (Karel Souček, 03. 04. 2013)
» UDG vyrážejí na koncerty i kapelní soustředění   (Karel Souček, 22. 01. 2014)
» Kapela UDG poprvé zamíří na Slovensko   (Karel Souček, 17. 01. 2013)
» UDG mají Žebřík a nový singl   (Karel Souček, 17. 03. 2013)
» Kapela UDG sešla z vyšlapaných cestiček   (Karel Souček, 12. 01. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
Zpěvačka Karolína se už nechce ztrácet
22.02.

Zpěvačka Karolína se už nechce ztrácet

Zpěvačka Karolína vydává roztančený popový singl Nechci už se ztrácet. S jejím přispěním ji napsal její...


Všechno nejlepší je dosud nejpestřejší Ventolinovo album
22.02.

Všechno nejlepší je dosud nejpestřejší Ventolinovo album

Pod názvem Všechno nejlepší vydává elektronický producent Ventolin své dosud nejpestřejší a nejpropracovanější...


Fanoušci jsou pro Nieve Ellu na prvním místě, v Praze to potvrdila
22.02.

Fanoušci jsou pro Nieve Ellu na prvním místě, v Praze to potvrdila

Britská indie zpěvačka a hudebnice Nieve Ella je známá svou kombinací indie, popu a elektronické hudby. Její...


Totally Nothin vydává hluboce osobní album Hudba, co hojí rány
21.02.

Totally Nothin vydává hluboce osobní album Hudba, co hojí rány

Hudba, co hojí rány je název nového, hluboce osobního alba, které Totally Nothin vydává po roce a půl...


Terne Čhave oslaví 40. narozeniny výročním koncertem plným Rom'n'Rollu
21.02.

Terne Čhave oslaví 40. narozeniny výročním koncertem plným Rom'n'Rollu

Již čtyřicet let se se svým Rom'n'Roll pohybuje na scéně kapela Terne Čhave. Narozeniny oslaví na výročním...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Noc Na Zemi
09.02.

Noc Na Zemi

» Bad Karma Boy

V jednom z rozhovorov kedysi kapela Bad Karma Boy povedala, že v ich textoch sa často...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru