Metalfest 2014 reportáž, 3.den

Poslední den festivalu Metalfest 2014
Každý kdo dorazil na Metalfest do Amfiteátru Lochotín v neděli tak trošku tesknil, že to tak strašně rychle uteklo. Třídenní nášup skvělý muziky a tisíce spokojených fanoušků se už těší na další ročník.
Neděle 1.června patřila kapelám Absolut Deafers, Evil Invaders, Arven.
Xandria a její zpěvačka přítomné okouzlila
Po formaci Zodiac z německa, velké ovace sklidila česká metalová kapela Dymytry. V kotli pod pódiem to pěkně rozparádila celá Dymytry rodina a všichni si nenasytně užívali celý koncert i přesto, že tato formace nedávno ukončila velké tour s kapelou Arakain.
Další očekávanou kapelou byla německá Xandria, a i oni dokázali svým skvělým koncertem potěšit duši každého návštěvníka festivalu. Na konci dostali dárek, který jim udělal velikou radost. Vlajku, kde vévodil nadpis Xandria czech....
Další živelnou kapelu z Německa Kissin' Dynamite po jejich vystoupení vystřídala švédská formace Tiamat. Ti naopak svým koncertem dodali klidnou atmosféru.
Předposlední kapelou festivalu byli finští The 69 Eyes, stálice světové gothic metalové scény. Ti v příštím roce oslaví své 20.výročí. Při této příležitosti se můžeme těšit na vydání jejich kompilačního cd.
Doro a její výroční koncert ke třiceti letům na světových pódiích
Doro Pesch je jedna z mála zpěvaček heavymetalové scény. Její koncert bylo pro každého pohlazením po duši a i ona si koncert doslova užívala plnými doušky! Rozdávala úsměv do všech stran a co nejvíce se snažila přiblížit ke svým fanouškům, kteří byli šťastni, že si s ní mohli podat ruku nebo se jí jen tak dotknout. Celý koncert byla doslova fanouškům stále na dosah! Její koncert byl pomyslnou třešničkou na narozeninovém dortu a, že bylo co slavit!
Jak to na posledním 3. dni festivalu vypadalo si můžete opět prohlédnout v přiložené fotogalerii.
HUDEBNÍ ZPRÁVY
Blíž ke hvězdám – Lenny Kravitz na Blue Electric Light Tour
Včerejší show Lennyho Kravitze před vyprodanou O2 Arénou nás dostala svou atmosférou přímo do nebe. Svým...
The Lumineers chystají svůj dosud největší český koncert
Nejen v Čechách milovaní folkrockeři The Lumineers se vrací s plánem okouzlit O2 arenu. Zažít americkou kapelu...
St. Vincent oznamuje svůj první český samostatný koncert
V rámci All Born Screaming Tour přijede do Prahy držitelka ceny Grammy St. Vincent. 14. července 2025 v...
Holandská indie-rocková kometa The Vices se vrací do Prahy
V našem hlavním městě nejde o žádné nováčky, svůj talent a kytarový šarm předvedli už v minulosti v Rock...
„Z vlády cukru a biče je tu už jen Bitch,“ zpívá Insania.
„Starej svět končí, novej tě nechce, co bylo, je pryč. Na cukr zapomeň, už došel, je tu jen sugar-free Bitch…,"...
» zobrazit více...
RECENZE
» „Achtung, Sultan!“ volá První Hoře...
» Ve svobodném a magickém světě MBT je otevřeným...
» Crazy Story kapely Totální nasazení baví...
» Vánoční poselství Radůzy – láska,...
» Riffobijec Kiko Loureiro na novince masíruje...
» Čistá radost všech ze všeho, to je nové...
» zobrazit více...
Waltari ukázali, že pořád umí přenést super energii do publika
Koncert finské kapely Waltari v pondělí 28. října v pražském klubu...
The Lumineers chystají svůj dosud největší český koncert
Nejen v Čechách milovaní folkrockeři The Lumineers se vrací s plánem...
Blíž ke hvězdám – Lenny Kravitz na Blue Electric Light Tour
Včerejší show Lennyho Kravitze před vyprodanou O2 Arénou nás dostala...
Noc Na Zemi
» Bad Karma BoyV jednom z rozhovorov kedysi kapela Bad Karma Boy povedala, že v ich textoch sa často...
Kdo je historicky největší kapelou Rock for People a proč to jsou Linkin Park?
Třicátý ročník festivalu Rock for People klepe na dveře a že se bude jednat...
Bleed From Within: Rádi si hrajeme s melodiemi, ale pořád jsme metalová kapela
Po jejich dalším povedeném vystoupení na festivalu Brutal Assault jsem...
Chorvatský finalista Eurovision veze debutovou desku do Meetfactory
Oblíbená česká dovolenková destinace není jen domovem hezkých pláží, ale také...
„Z vlády cukru a biče je tu už jen Bitch,“ zpívá Insania.
„Starej svět končí, novej tě nechce, co bylo, je pryč. Na cukr zapomeň, už...
Na Trnkobraní se mohou těšit Dan a Eva
Již zítra se otevřou brány areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích,...
Colour Of The Sky vydává první z dvojice chystaných EP
Colour Of The Sky je hudební projekt Michaela Marka. V těchto dnech autorovi vychází...
Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.
» Podporujeme nadějné kapely
» Zadání profilu interpreta
Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.