Zpěvačku Lenny není radno opouštět

Na popovou hudbu nezvykle temperamentním songem All My Love se prezentuje talentovaná písničkářka Lenny. Nyní k němu vznikl akční videoklip, který se natáčel v polovině srpna v prostorách nad Holešovickou tržnicí. Režie se ujal Jiří Marshal, ten je podepsán pod klipy Celeste Buckingham či kapely Charlie Straight.

„Už jsem měl plné zuby smutných klipů o lásce. Chtěl jsem udělat něco, co má ráz a písnička All My Love k tomu vybízí. Je to úplně jiná ‚rozchodovka‛. Hlavní protagonistka (Lenny) z toho vychází jako vítěz, není ztrápená, ale plná energie, která dává klipu daleko rychlejší spád," vysvětluje Jiří Marshal.

Písničku All My Love poprvé Lenny slyšela před rokem, coby singl australské kapely Dallas Frasca. „Dávala jsem tehdy svou písničku You’re my everything do mezinárodní soutěže International songwriting competition, které se zúčastnili také Dallas Frasca. Jejich All My Love mě okamžitě zaujala a říkala jsem si, že bych ji mohla zkusit udělat po svém," říká písničkářka.

Lenny kromě natáčení videoklipu a skládání nových písní stihla během léta několik živých vystoupení a také doprovázela na klavír svoji maminku Lenku Filipovou. V září odjíždí do Londýna studovat obor skladba, ale do Česka se bude pravidelně vracet. „Čeká mě natáčení desky a také několik vystoupení, na která se už moc těším", uzavírá Lenny.

Foto: Ivan Kahůn

GALERIE

Související obsah:

» Na koho letos vsadilo vydavatelství Universal Music?   (Jitka Fialková, 16. 07. 2013)
» V případě Lenny nepadlo jablko daleko od stromu   (Karel Souček, 24. 06. 2013)
» Nebe opěvuje své múzy a radosti ze života   (Karel Souček, 03. 07. 2013)
» Singl Lepší ako sme avizuje debut Anny Veselovské   (Karel Souček, 07. 06. 2013)
» Každou společnou chvíli prožíváme naplno, tvrdí frontman Čechomoru Karel Holas.   (Karel Souček, 07. 08. 2013)


ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
Zpěvačka Karolína se už nechce ztrácet
22.02.

Zpěvačka Karolína se už nechce ztrácet

Zpěvačka Karolína vydává roztančený popový singl Nechci už se ztrácet. S jejím přispěním ji napsal její...


Všechno nejlepší je dosud nejpestřejší Ventolinovo album
22.02.

Všechno nejlepší je dosud nejpestřejší Ventolinovo album

Pod názvem Všechno nejlepší vydává elektronický producent Ventolin své dosud nejpestřejší a nejpropracovanější...


Fanoušci jsou pro Nieve Ellu na prvním místě, v Praze to potvrdila
22.02.

Fanoušci jsou pro Nieve Ellu na prvním místě, v Praze to potvrdila

Britská indie zpěvačka a hudebnice Nieve Ella je známá svou kombinací indie, popu a elektronické hudby. Její...


Totally Nothin vydává hluboce osobní album Hudba, co hojí rány
21.02.

Totally Nothin vydává hluboce osobní album Hudba, co hojí rány

Hudba, co hojí rány je název nového, hluboce osobního alba, které Totally Nothin vydává po roce a půl...


Terne Čhave oslaví 40. narozeniny výročním koncertem plným Rom'n'Rollu
21.02.

Terne Čhave oslaví 40. narozeniny výročním koncertem plným Rom'n'Rollu

Již čtyřicet let se se svým Rom'n'Roll pohybuje na scéně kapela Terne Čhave. Narozeniny oslaví na výročním...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Noc Na Zemi
09.02.

Noc Na Zemi

» Bad Karma Boy

V jednom z rozhovorov kedysi kapela Bad Karma Boy povedala, že v ich textoch sa často...

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru