Festival Brutal Assault hlásí další změny

Tuzemský metalový svátek BrutalAssault se už blíží mílovými kroky a příděl informací od organizátorů graduje. Nejdůležitější aktualizací je další změna line-upu, jelikož další dvě velké kapely zrušili účast na tomto festivalu a pořadatelé tak jejich místo nahradili novými formacemi. Kromě toho už je zveřejněn i časový rozvrh a fanoušci si tak mohou předběžně plánovat svůj pobyt v pevnosti Josefov. Ti, kteří ještě do poslední chvíle váhají, mají poslední možnost nákupu lístků v předprodejích.

Hlavní změnou je odstoupení jednoho z headlinerů, kapely KillingJoke a také velmi ceněné formace D.R.I., které nahradili následující tři kapely: Experimentálně prograsivní PHILM, formaci DaveLombarda ze Slayer, dále švédské death metalové veterány VOMITORY, kteří letos odehrají několik vůbec posledních koncertů kariéry a na závěr ukrajinská black metalová parta BALANCEINTERRUPTION.

Kromě velkých zahraničních kapel se letos festival rozhodl prezentovat i české klubové kapely a na letošní ročník jich pozval celou řadu: HYPNOS (death metal), MALIGNANTTUMOUR (crust-rock'n'roll), ABSTRACTESSENCE (experimental metal), ATTACKOFRAGE (grind), GUTALAX (grind), BEASTWITHINTHESOUND (thrash/death/HC), DYINGPASSION (progressive) a HENTAICORPORATION (thrash-rock'n'roll), PROXIMITY (CZ, modern metal), STRAIGHT (CZ, hardcore), STÍNY PLAMENŮ (CZ, black metal), THE FALL OF GHOSTFACE (CZ, electro metalcore), FIVE SECONDS TO LEAVE (CZ, core), DIVADLO MARZA (CZ, alternative theatre), PERFECITIZEN (CZ, grindcore), BEATIFULCAFFILERY (CZ, hc death metal), EMPYRION (SK, death black), FOB (CZ, death metalcore), FDK (CZ, post metal), MINORITY SOUND (CZ, cyber metal), SECRET OF DARKNESS (CZ, black metal).

Celý line-up už je postaven do aktualizovaného časového scénáře a tak tři dny nabité prvotřídním metalem mohou brzy začít. Pokud ještě nevlastníte lístek, máte nejvyšší čas si jej pořídit za předprodejní ceny v kamenných předprodejích (1650,- Kč do 5.8.), v ticketingových společnostech (Ticketpro, Ticketportal, Eventim, Ticketstream za 1850,- Kč do 6.8.) a nebo v podobě e-ticketu (1700,- Kč do 31.7.)

Kompletní informace o festivalu naleznete na www.brutalassault.cz.

GALERIE
Copyright: www.last.fm
Copyright: blogs.ocweekly.com
Copyright: www.metallyrica.com
Copyright: commons.wikimedia.org

Související obsah:

» Nové kapely na festivalu Brutal Assault   (David Malý, 25. 02. 2013)
» Festivaly nadělují!   (David Malý, 24. 12. 2012)
» Brutal Assault v prosinci naděluje velmi štědře   (David Malý, 16. 12. 2012)
» Brutal Assault potvrzuje další kapely   (David Malý, 18. 04. 2013)
» Brutal Assault s další várkou kapel   (David Malý, 29. 05. 2013)
» Změny na festivalu Brutal Assault   (David Malý, 21. 06. 2013)
» Brutal Assault zveřejňuje první jména   (David Malý, 27. 10. 2012)
» Brutal Assault potvrzují další tři kapely   (David Malý, 31. 01. 2013)
» Nová jména pro Brutal Asault   (David Malý, 06. 11. 2012)
» Brutal Assault naděluje poprvé v letošním roce   (David Malý, 08. 01. 2013)
» Brutal Assault posiluje   (David Malý, 30. 10. 2012)


ZADEJTE KOMENTÁŘ



HUDEBNÍ ZPRÁVY
Klip Klidná jako voda připomíná spolupráci kapel Jelen a Hradišťan
28.04.

Klip Klidná jako voda připomíná spolupráci kapel Jelen a Hradišťan

Kapela Jelen v minulém roce absolvovala svůj nejaktivnější koncertní rok, během kterého stihla více...


S novým singlem Moloko vyráží Jaroslav Rudiš a U-Bahn na turné
28.04.

S novým singlem Moloko vyráží Jaroslav Rudiš a U-Bahn na turné

Moloko je název nového, magického, hodně syrového singlu Jaroslava Rudiše a kapely U-Bahn. Ti zároveň...


Peruánská Hyena na prknech blatenského klubu!
27.04.

Peruánská Hyena na prknech blatenského klubu!

O neopakovatelné hudební zážitky se v jihočeské Blatné postarali pořadatelé sdružení...


Maraton hudby Brno 2025 láká na setkání napříč žánry i kontinenty
27.04.

Maraton hudby Brno 2025 láká na setkání napříč žánry i kontinenty

Ulice, náměstí, dvorky i nádvoří Brna ovládne v létě již desátý ročník multižánrového festivalu...


V Holešovicích vznikl nový víceúčelový open air Areál7
26.04.

V Holešovicích vznikl nový víceúčelový open air Areál7

Počátkem května zahájí provoz nový víceúčelový venkovní prostor Areál7. V srdci Holešovic, v ulici Za Elektrárnou,...


» zobrazit více...


RECENZE
PRÁVĚ VYŠLO
Duše v peří
15.04.

Duše v peří

» Joker Beat

Čtvrté album Joker Beat pod názvem Duše v peří vyšlo 20.12....

PODPORUJEME NADĚJNÉ KAPELY



Víme, jak je těžké pro mladé ale zatím neznámé kapely prorazit do médií a tím získat nové fanoušky.


» Podporujeme nadějné kapely

» Zadání profilu interpreta

Hudební knihovna - NEWSLETTER

Chcete dostávat do vaší emailové schránky aktuální informace ze světa hudby? Přihlašte se k odběru newsletteru. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Přihlásit k odběru newsletteru